logoSpeakAndLearn s.r.o.

Agátova 24

90027 Bernolákovo

e-mail:info@speakandlearn.sk

tel: +421 903 846519

SpeakAndLearn

SpeakAndLearn s.r.o. je jazyková spoločnosť založená v roku 2011, ktorá ako prvá na Slovensku prináša nový spôsob výučby anglického jazyka určený pre deti od 3 rokov do 8 rokov. V roku 2013 sme otvorili anglickú škôlku V Bratislave.


Medodika Výuky na kurzoch

Metodika výuky anglického jazyka na kurzoch je pre deti plná zábavy, pesničiek a pohybu. Deti sa už ani chvíľu nebudú nudiť a na kurzy sa budú vyslovene tešiť. Počas hodiny hovoríme len po anglicky a náš spôsob výučby sa upriamuje na formu, akou si dieťa osvojuje svoj materinský jazyk. Vybrali sme pre Váše tie najlepšie a najefektívnejšie metódy, ktoré sa s úspechom používajú vo svete už 12 rokov.

Skúsenosti zo zahraničia dokazujú, že deti si ani neuvedomujú, že sa učia. Ísť na kurz pre nich neznamená "musím sa učiť"! Výsledky takejto výučby znásobujeme používaním modernej techniky - PC s projektorom, kde si deti už počas hodiny majú možnosť vyskúšať interaktívne vzdelávacie PC hry. Používaní farebných "flash" obrázkov sa učenie stáva zábavou. Len u nás môžete navštíviť prvú hodinu úplne zdarma, detské nadšenie a zopakovanie anglickej piesne už po druhej hodine Vás určite presvedčí. Našou hlavnou zásadou je komunikácia na hodine len po anglicky a naučiť deti nezabúdať anglické slovíčka hneď po hodine! Len pre deti z našich kurzov ponúkame bohaté výstupy z hodiny, možnosť opakovať si piesne ukážkami piesní na našej webovej stránke, zdarma hry a obrázkové knižky na internete, hudobné CD za zvýhodnenú cenu.

Na ukážku prinášame video z kurzu. Pozrieť si ho môžete tu.

Ohlasy rodičov na výučbu:

p. Lenka z Trnavy: naša dcéra navštevuje vaše lekcie anglického jazyka v MŠ prvý rok - momentálne má 4 roky. Spočiatku sme mali obavy, či bude stíhať učiť sa (v septembri 2011 mala 3r a 5m), či ju lektorka zaujme, či udrží pozornosť a hlavne - či bude ochotná spolupracovať s "cudzou osobou" (chvíľu jej trvá, kým sa rozhľadí, až po čase je ochotná spolupracovať...). Naše obavy pominuli už po prvej lekcii: ohlasy doma boli pozitívne, sama si spievala (spočiatku skomolene, no neskôr tie zvuky boli naozaj anglickými slovami), od novembra už doma presne, jasne a zreteľne opakovala výrazy, ktoré sa naučila a vždy po hodinách AJ zopakovala doma celý repertoár slov, fráz alebo pesničiek. Vzhľadom na vek našej dcéry môžem konštatovať absolútnu spokojnosť s realizovanými lekciami, t. j. s formou i obsahom. Nemali sme žiadne sťažnosti (okrem prípadov, keď AJ odpadla, tak bola doma smutná...). Budeme radi, ak lekcie budú pokračovať podobnou zábavnou formou aj v nasledujúcich školských rokoch.

p. Zuzana z Bratislavy: Chcela aby som Vám poďakovať za výbornú výuku angličtiny, pri ktorej som sa veľa naučila aj ja. Na základe výstupov z hodín mám prehľad o tom, čo sa naučila a môžme sa s Alžbetkou o tom porozprávať a vďaka CD, ktore sú super metodicky spracované si spievame pesničky aj doma. Staršia dcérka sa tiež pri tej mladšej veľa naučila vďaka "chytľavým" pesničkám príťažlivo spracovaným.

p. Andrea: veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za výucbu AJ v MŠ. Jakub má len 4 roky a za 6 mesiacov vašej výucby nás deň čo deň prekvapuje svojou slovnou zásobou. Oproti minulému roku sa to neda porovnať. Ste perfektní!!! A hlavne sa tešíme, že nám sprístupnujete lekcie, ktoré ste preberali a my si ich môžeme s ním prejst, resp. mu pustíme hru, ktorá je v danej lekcii a on to všetko ovláda. Taktiež sa nám páči, že slovíčka z danej lekcie majú v obrázkovej forme predtlačene na papieri a pri vyfarbovani si to vsetko opakuje. Ešte raz veľká vďaka!!!

p. Ingrid: Naša Ninka si za tento rok pamätá viacej slovíčok ako za predošlé dva roky, táto metoda ju jednoznačne posúva ďalej. Ak jej pustím rozprávku v angličtine dokáže si niektoré slovíčka sama preložiť, poprípade si pamätá, že sa ich na hodine už učila.

p. Michaela: My sme s angličtinou spokojní, na dcéru sa slovká "lepia" a doma nas všetkých skúša :o))) Dokonca ich aj používa, trénuje a čo vie po anglicky, to aj pomenuje. Ďakujem

p. Katka: Ako rodič som spokojná s výučbou AJ z nasledovných dôvodov: - dcéra si vybudovala pozitívny vzťah k AJ a spokojná odcházda z hodiny AJ, - vždy po hodine AJ sa u nás doma objavia 1-3 nove anglické slovíčka, ktoré sa snažíme opakovať v rôznych situáciach, - nakoľko z dôvodu chorôb často absentujeme na hodinách AJ, veľmi ocenujeme zasielanie prebratého učiva, - interaktívne stránky na internete a možnost zakúpenia CD su pre nás rýchlym a účinným prostriedkom k zafixovaniu preberaného učiva v hlavičkách našich detí.

p. Andrea z Trnavy: Ďakujeme ešte raz veľmi pekne za úžasné lekcie angličtiny. Určite ak bude možnosť by sme chceli aby Ondrejko budúci rok pokračoval.

Ďakujem veľmi pekne, že si Oskar začal spievať v angličtine :-) a dostal malé zaklady angličtiny, ktoré určite využije v 1.ročníku :-) ZŠ.

Veľmi sme spokojní so spôsobom výučby AJ. Ondrejko sa na lekcie teší, doma si rád slovíčka zopakuje ale vidím, že veľa sa naučí už na hodine. Rád si precvičuje aj pomocou PC - naučí tak mnoho aj starších súrodencov.